İngilizce ve Türkçe olarak obezite ile mücadele konusu altında bir kaç akademik yazısı vardır. İstanbul'da yaşamaktadır.

7 Zeytin 1 İncir Kullanıcı Yorumları

Categories Bitkisel, Diyet, Sağlıklı Yaşam, ZayıflamaPosted on

Fazla kilo her zaman bir çok sağlık sorununu da beraberinde getiriyor. Başta diyabet olmak üzere bir çok metabolik bozukluğa sebep olan fazla kilo tedavi edilmediği süreçte iç organ kayıplarına kadar gidebiliyor. İnsanların çoğu yapmış oldukları diyetler ile birlikte kilo vermeye çalışırken bu çabaların sonucunda zayıflayabilen kişi oranı %5 olarak biliniyor. Yani diyet ve spor yaparak kilo vermede çabalayan kişilerin %95 kadar bir kısmı fazla kilolarından kurtulamıyor. Son zamanlarda mucize niteliğinde insanlara sunulan 7 zeytin 1 incir fazla kilolardan hemen kurtulmayı sağlarken hem de metabolik hastalıklardan insanların korunmasını ve kurtulmasını da sağlıyor.

7 zeytin 1 incir zayıflamaya yardımcı olurken bir çok hastalığın da atlatılmasında destek oluyor. Kalsiyum, demir, çinko ve bakır kaynağı olan bu ürün içerdiği zeytinyağı sebebi ile metabolizmayı hızlandırıcı etkiye de sahip. Bir çok kişinin sıkıntı çektiği hemoroit hastalığına da çare olarak gösterilen 7 zeytin 1 incir kısa süreli kullanımlarda bile kişinin enerji depolamasına destek oluyor. yağ yakmayı hızlandıran bu ürün kişinin iştahının da kapanmasına sebep oluyor. çok yeme ve sürekli atıştırma isteği olan kişilerde bu sıkıntıların tamamen ortadan kalkmasını sağlarken vücutta kolesterol düzeyinin normal seviyelere düşmesini sağlıyor. Sindirim sistemi üzerinde oldukça başarılı bir ürün olan 7 zeytin 1 incir bağırsak hareketlerinin hızlanmasını da kolaylaştırıyor.

Hızlı Sipariş Formu
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir