İngilizce ve Türkçe olarak obezite ile mücadele konusu altında bir kaç akademik yazısı vardır. İstanbul'da yaşamaktadır.

Anagain Şampuan İçeriği

Categories GenelPosted on

Saç dökülmesi başlayan kişilerin ruh hali de saç dökülmesi olmasından dolayı oldukça etkilenmektedir. Yani saç dökülmesi kişiler tarafından hem psikolojik hem de estetik problemleri arasında sayılabilir. Anagain şampuan son zamanlarda binlerce kişi tarafından hem dünyada hem de ülkemizde kullanılan ve saç dökülmesini tamamen ortadan kaldırıcı etkiye sahip olan bir üründür. Anagain şampuan içeriğinde; Anagain, zeytin sütü, biotin ve safran bulunmaktadır. bu ürünlerin tek başına bile saç dökülmesini engelleyici etkileri varsayılırsa bu ürünlerin hepsinin bir arada kullanılması saç diplerini koruyucu, saçların hacimli olması ve saçların canlı görüntüsünün kazanılmasını sağladığı hesap edilmelidir.

Saç seyrekliği çoğu kişide olan bir sorundur. Saçın seyrek olmasının günümüzde uzmanlar tarafından stres kaynaklı olması saçların dökülerek kıl köklerinin de aktifliğini kaybetmesinden dolayı oluşmaktadır. Anagain serum saç seyrekliğinde de güvenli bir şekilde kullanılabilir. Kırk beş gün devamla kullanılan bu ürün daha önceden dökülen saçların dahi geri kazanılmasını sağlamaktadır. Mucize niteliğinde kullanıcıları tarafından fayda sağlanan bu ürün genetik yatkınlık nedeni ile saçları dökülen erkeklerin de saçlarının geriye kazanılmasını sağlar. Saçlarını genetik etkenlerden dolayı kaybetmiş olan erkeklerin saçlarını geriye kazanmalarını da sağlayan bu serum, saç dökülmesine engel olmak isteyen saç dökülmesine genetik yatkınlığı olan kişiler tarafından da kullanılabilir. Bu kişiler için haftada bir kez kullanmaları saçlarının dökülmemesi için uygun olur.

Hızlı Sipariş Formu
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir