İngilizce ve Türkçe olarak obezite ile mücadele konusu altında bir kaç akademik yazısı vardır. İstanbul'da yaşamaktadır.

Ayak Sağlığınız İçin Baby Foot Kullanımı

Categories Bitkisel, Sağlıklı YaşamPosted on

Beden sağlığımızı desteklemek için ayakların sağlıklı olması mutlaka gereklidir. Çünkü neredeyse tüm bedenimizde bulunan organların sinir uçları ayaklarımızın üst kısmında ve alt kısmında yer almaktadır. Son zamanlarda geliştirilen alternatif tıpta ayakların sağlığı tüm beden sağlığı ile eşleştirilmekte sağlıklı ayaklar sağlıklı beden tanımlaması birlikte aynı kelimede anılmaktadır. Baby foot ayak maskesi sağlıklı ayaklara sahip olmak için özenli bir şekilde üretilmiş olan bitki özleri ile desteklenmiş bir üründür.

Baby Foot Neden Kullanılmalı?              

Baby foot bir çok sebepten dolayı ayaklarda oluşmuş olan ölü derilerin temizlenerek yumuşacık ayaklara sahip olmak, toksinlerden arınmış olmak ve daha zinde olmak için kullanılmalıdır. Ayaklarda çoğu zamanda oluşan nasırların ve kokunun da tamamen temizlenmesini sağlayan baby foot, ayakları çok iyi kullanmamaktan oluşan ayak yorgunlukları için de bir hayli etkilidir. Peki, ayaklar neden bakıma ihtiyaç duyar?

  • Soğuk ve nemli havalar ayakların derisinin çatlamasına sebep olabilir
  • Ayakların çok terlemesi ayak derisinin bozulmasına sebep olabilir
  • Uzun süre ayakta durmak ayak anatomisinin bozulmasına ve taban çökmelerine sebep olabilir
  • Yanlış ayakkabı seçimi ayakların hem derilerini hem de ayak yapısını bozar

Yukarıda sözü geçen sebeplerden dolayı oluşmuş ölü derileri tamamen temizlemek için kullanılan ayak maskesi yedi gün içerisinde etkisini göstererek kişinin hem toksinlerden arınmasını hem de yumuşak ayaklara sahip olmasını sağlamaktadır.

Hızlı Sipariş Formu
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir