İngilizce ve Türkçe olarak obezite ile mücadele konusu altında bir kaç akademik yazısı vardır. İstanbul'da yaşamaktadır.

Esta Bien Krem İle Cildinizi Yenileyin!

Categories Cilt Bakım, Genel, GüzellikPosted on

Kuru ciltler, sarkık ciltler ve kırışık ciltler bu cilt tipleri hiçbir kişinin istemediği cilt tipleridir. Çünkü kuru bir cildin hızlı bir şekilde yıprandığı ve kırıştığı bilinmektedir. Erken yaşta cildinin kırışmasını istemeyen kişiler bir çok cilt bakımı ürününü kullanmakta ve bazı cilt bakımı ürünleri ile ciltlerine daha fazla zarar vermektedirler. Cildinin daha parlak olmasını isteyen kişiler milyonlarca para saçmış olduğu kremlerden yanıt alamadıkları gibi, bir de ciltlerinde krem kullanımından sonra lekelerin oluştuğunu bile görebilir.

Cilt kırışıklıkları ve kuru cilt sorunu ile karşı karşıya olan kişiler için son zamanlarda üretilmiş olan en iyi kremlerden birisi olan esta bien krem cilt hasarlarının hepsini tamir etmeye yönelik etkileri olan bir kremdir. Her yaştan kişi tarafından kullanılabilen bu krem kesinlikle hiçbir yan etkisi bulunmayan ve rahatça kullanılabilecek bir üründür. Uzmanlar tarafından uzun araştırmalar tarafından üretilmiş olan bu ürün içeriğinde çörek otu yağı, amino asit kompleksi,  kayısı yağı ekstrası,  kara sülük yağı, peptit 8 ve l – arginin bulunmaktadır. Kullanıma başladıktan kısa bir süre bil etkisini gösteren esta bien uzun süreli kullanımlarda kişinin yirmi yaş kadar genç göstermesini sağlayabilir. Cilde sürülerek kullanılan bu ürün cilt üzerinde pürüzlere ve alerjiye neden olmadığından dolayı gün içinde her saatte kullanılması uygun olan kremlerden birisidir.

 Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir