İngilizce ve Türkçe olarak obezite ile mücadele konusu altında bir kaç akademik yazısı vardır. İstanbul'da yaşamaktadır.

Hızlı kilo vermek için; SixPad

Categories Genel, ZayıflamaPosted on

Değerli okur, fazla kilolar her insanın korkulu rüyasıdır. İnsanın psikolojisini bozan, hayatını olumsuz etkileyen bir konudur. Bunun için sizlerle birçok diyet programı, diyet önerisi ve zayıflama önerileri paylaşıyoruz. Bugün incelemeye aldığımız bir ürün sayesinde kolaylıkla hızlı kilo verebilirsiniz.

SixPad

Yüksek teknoloji ile üretilmiş vücutta bulunan yağları bölgesel olarak hızlı bir şekilde yakılmasını ve yakılan yağların yerine beyine sinyal göndererek kas yapıcı bir oluşum gösteren ünüdür. Dünya’nın önde gelen araştırma üniversitesi Tokyo Kyoto Üniversitesi kriminal incelemesi sonucunda %100 kesinliği kanıtlanmış bir üründür.

SixPad hakkında bilinmeyenler

SixPad vücutta bulunan yağlı bölgeye yerleştirilerek kullanılır. İçerisinde bulunan çekirdekçik sayesinde beyin sinyali, nabız frekansı ile aynı sinyali yollar ve vücutta bulunan yağı yakarken diğer yandan kasa dönüştürmenizi sağlayan formüldür.

İçerisinde EMS + MGT + CR7 formülleri bulunan etkili bir yağ yakıcı üründür. Ünlü futbolcu Christiano Ronaldo’nun spor eğitim kapsamı programınca geliştirilen kas geliştirme yöntemi SixPad çekirdeğine yüklenmiştir. Yağlanan bölgeye uygulandığı taktirde, biriken yağların parçalanması ve eriyen yağların yerini kasa bırakması için beyine sinyal yollayarak yağları parçalamaya ve kasa çevirmeye yarayan bir üründür.

 

Sağlıklı günler dileriz.

Hızlı Sipariş Formu
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir