İngilizce ve Türkçe olarak obezite ile mücadele konusu altında bir kaç akademik yazısı vardır. İstanbul'da yaşamaktadır.

İhair Etkileri

Categories Bitkisel, Genel, GüzellikPosted on

Kelliğin ve köseliğin büyük ölçüde sebebi uzmanlarca genetik olarak belirlenmiştir. Fakat bazı kişilerde genetik olmayan saç ve sakal dökülmelerinin olması da normal görülmektedir. bir çok sebebe bağlı olarak görülen kellik ve köselik en fazla stres, depresyon, kullanılan ilaçlar, beslenme bozuklukları, vitamin eksiklikleri, bazı geçirilen travmalar, değişik türde sağlıksız saç bakım ürünleri kullanmak ve cilt altında yağ bezesi bozuklukları olarak sayılabilir. Bu sebeplerden dolayı saç dökülmesi oluşmuş olan veya saç dökülmesi oluşma ihtimali olan kişilerde mutlaka saç dökülmesinin tedavi edilmesi gereklidir. Aksi takdirde erkeklerin en iyi aksesuarı olan saç ve sakalların dökülmesinden dolayı oluşan çirkin görüntü neredeyse %95 oranındaki erkeği bu nedenden dolayı depresyona sürüklemektedir.

Tüm dünyada erkeklerin kullanarak memnun kaldıkları ihair kısa süreli kullanımlarda bile saç dökülmesine ve sakal dökülmesine etki edecek sonuçlar getiren bir üründür. Uzun süreli kullanımlarda etkileri daha da çok görülen ihair her yaştan erkek tarafından kullanılabilir. Hacimli saçlara sahip olmak isteyen erkekler için saç dökülmesi olmasa da kullanılabilen bu ürün saç ve sakal üzerinde %90 oranında etkiye sahip bir üründür. Saç dökülmeye sebep olan hormonların rahatsızlığını tamamen tedavi etmeye yönelik etkileri bulunan ihair saç dökülmesine ve sakal dökülmesine genetik yatkınlığı olan erkeklerde daha dökülme başlamadan kullanılmaya başlandığında hormonları düzeltici ve saç dökülmesini genetik olsa da engelleyici etkiye sahiptir.

Hızlı Sipariş Formu
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir