İngilizce ve Türkçe olarak obezite ile mücadele konusu altında bir kaç akademik yazısı vardır. İstanbul'da yaşamaktadır.

Karaciğer Yağlanması Tedavisi Limon Sarımsak Kürü

Categories GenelPosted on

Karaciğer yağlanması genellikle kilo fazlalığı olan kişilerde görülen bir hastalıktır. Uzun süre kilolu olan kişilerin karaciğerleri yağlanma nedeniyle çalışmadığından dolayı bu kişilerin kilo vermeleri de diğer kişilere göre oldukça zordur. Karaciğer yağlanması başta diyabet olmak üzere bir çok rahatsızlığa da pencere açmaktadır. Böbrek ve mesane sorunlarına neden olduğu gibi karaciğer rahatsızlığı sindirim üzerinde de büyük bir etkisi olan bir rahatsızlık olarak bilinmektedir. Karaciğer yağlanması olan kişilerde genellikle kabızlık, ishal veya bağırsaklarda bakteri çoğalması görülebilir. Bağırsak yağ emilim bozukluğu da karaciğer yağlanması olan kişilerin bir çoğunda bulunmaktadır.

Karaciğer yağlanması kilo vererek azaltılabilen ve giderilebilen bir hastalıktır. Karaciğer yağlanması tedavi edilmediğinde ciddi biçimde sağlığı tehdit eden sorunlar ile karşı karşıya kalmak kaçınılmazdır. Son zamanlarda mucize niteliğinde insanlara sunulan nurs limon sarımsak kürü karaciğer yağlanmasını tamamen ortadan kaldırıcı etkiye sahiptir. Bu ürün kullanmaya başladıktan kısa bir süre sonra kişinin karaciğer yağlanması geçmeye başladığı için cildinin daha parlak olduğu, ağızda olan acı ve ekşime hissinin geçtiği, kemik ve sırt ağrılarının geçtiği şişkinlik, ishal ve sürekli kabızlık halinin de tamamen ortadan kalktığı görülebilir. Karaciğer yağlanmasının etkisinin ortadan kalkması için limon sarımsak kürü sabah saatlerinde kahvaltıdan önce tüketilmeli ve bu kür ile birlikte bol su tüketimi de her gün düzenli olarak yapılmalıdır.

 

 

Hızlı Sipariş Formu
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir