İngilizce ve Türkçe olarak obezite ile mücadele konusu altında bir kaç akademik yazısı vardır. İstanbul'da yaşamaktadır.

London Form Çayı Kullananlar

Categories DiyetPosted on

Günümüzde tüm dünyada neredeyse obezite tüm hastalıklardan daha fazla görülür ve insan hayatını etkiler hale gelmiştir. Kilo vermenin çok zor görülmesi aslında düzensiz besin tüketmekten ve hareketsiz bir hayat yaşamaktan dolayıdır. Hareketli bir yaşantı ve besin kalori değerlerinin hesaplanarak tüketilmesi fazla kiloların hızlı bir şekilde verilmesini sağlamaktadır. Dengesiz besin tüketimi fazla kiloya sebep olduğu gibi, bir çok önemli hastalığın da günümüzde sebebi olarak görülmektedir.

Uzmanlara göre kilo vermek için kişinin iştahına engel olması ve vücudundan toksin atabilmesi önemlidir. Vücudun toksin ve ödem biriktirmesi vücudun iç organlarına da zarar verdiği gibi, başlıca kilo almanın da sebebi olarak sayılmaktadır. London form çayı günümüzde zayıflamaya yönelik büyük etkileri bulunan ve vücuttan toksin ve ödem atmayı kolaylaştırıcı etkileri bulunan bir çaydır. Gün içinde tüketildiğinde alınan karbonhidratı yağa çevirmeden vücuttan atma etkisi bulunan bu çay tüm vücudun ödemini atarak vücudun kötü etkenlerden korunmasını da sağlamaktadır.

Bağırsak hareketlerinin düzensizliği insanların fazla kilo alımını hızlandırmaktadır. Fazla kilo alımı ise kişinin hem zihinsel hem de estetik açısından kendisini kötü hissetmesinin sebebi sayılmaktadır. Kilolu kişilerde bazı hastalıkların daha kolay görülmesi kişilerin vitamin ve mineralleri çok iyi sindiremediklerinden dolayı olur. Sindirilemeyen vitamin ve mineraller yüzünden bazı vitamin eksiklikleri de görülmektedir. London form çayı içerdiği vitamin ve mineraller sayesinde vücudu besleyici niteliğe de sahiptir.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir