İngilizce ve Türkçe olarak obezite ile mücadele konusu altında bir kaç akademik yazısı vardır. İstanbul'da yaşamaktadır.

Matcha Çayı

Categories Bitkisel, ZayıflamaPosted on

Son zamanlarda yapılan diyetlerde uzmanların şiddetle tavsiye ettiği bitki çaylarının başında matcha diet çayı gelmektedir. Bu çay fazla kilosu olan kişilerin kilolarını hızlı bir şekilde vermelerine destek olarak kullanılması gereken bir üründür. Metabolizmayı hızlandırarak kişinin bölgesel yağlanmasına engel olduğu ve bölgesel yağlarını erittiği gibi, iç organlarda oluşan tüm yağlanmayı da ortadan kısa bir süre içerisinde kaldırmaktadır.

Kilo vermek isteyen kişilerin en fazla mağduriyet duyduğu konu açlık ve tatlı krizleridir. Açlık ve tatlı krizlerini ortadan kaldırmaya yönelik etkileri bulunan matcha diet çayı günde bir bardak bile tüketildiğinde açlık krizini ortadan kaldırmaktadır. Açlık krizine girmeyen bir kişi de açlık krizine giren kişilerden hem daha kolay kilo verebilir hem de kişide açlık krizi ve tatlı krizi oluşmadığından dolayı zihin harabı oluşmaz, strese girmeden kilo vermeyi başarabilir.

Maça Tozu Çayı Faydaları Nelerdir?

Kişinin kilo verirken en fazla ihtiyacı olan toksin atmasını hızlandıracak gıdaları alması gerektiğidir. Maça tozu çayı en iyi toksin atıcı maddeler ile donatılmış bir çay olup kişinin metabolizmasını en hızlı şekilde çalıştırarak kilo vermesine yardımcı olur. Yeşil çaydan 127 kat daha yüksek antioksidan içeriği olan bu çay, içerdiği maddeler ile birlikte bağışıklık sistemini de kuvvetlendirerek kişiyi hastalıklara karşı koruma altına almaktadır. Enerji verici etkisi bulunan maça tozu çayı kişinin diyetini desteklerken zinde kalmasını sağlamaktadır.

Hızlı Sipariş Formu
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir