İngilizce ve Türkçe olarak obezite ile mücadele konusu altında bir kaç akademik yazısı vardır. İstanbul'da yaşamaktadır.

Moringa Çayı İle Açlık Krizlerine Son

Categories DiyetPosted on

Her konuda motivasyon eksikliği, eklemlerde ağrı, kalçanın sürekli ağrıması, büyük beden giymeye mecbur kalmak, nefes almada zorluk, yüksek tansiyon, diyabet ve kolesterol yüksekliği, şişmanlık nedeniyle bir çok kişinin maruz kaldığı sorunlardır. Bu sorunlar sebebiyle insanların yaşam kalitesi düşmekte ve bir çok iç hastalıkları ile karşı karşıya kalmaktadırlar. İç hastalıklarından en fazla şişmanlık yüzünden karşılaşılan rahatsızlıklar; kalp rahatsızlıkları, karaciğer rahatsızlıkları, metabolizma hastalıkları ve astım hastalığıdır.

Günümüzde diyetisyenler diyet ve sporun yanında mutlaka gün içinde birkaç fincan bitki çayı tüketilmesini isterler. Diyetisyenlerin şiddetle önerdiği bitki çaylarının başında gelen moringa çayı düzenli olarak kullanıldığında fazla kilolardan kurtulmak için oldukça büyük desteği olan bir bitki çayıdır. Metabolizmayı hızlandırarak kişinin hızlı bir şekilde kilo vermesini sağlarken en büyük etkisi de bir fincan moringa çayının bile gün içinde kişiyi tok tutarak açlık krizleri sebebiyle yemek yemesini engellemesidir.

İştahta azalma hisseden kişiler hızlı bir şekilde verdikleri kiloları sayesinde diyabet hastalığından korundukları gibi, metabolizmalarının da düzenlendiğini görebilirler. Gün içinde iki fincan tüketilen moringa tea bağışıklık sistemini kuvvetlendirir, kişiyi açlık krizlerinden korur, sindirim sisteminin daha rahat çalışmasını sağlar, bağırsak hareketlerini düzenler, kış hastalıklarından korur, cilde güzellik verir, sindirim sisteminin rahatlamasını sağlar, vücudun hızlı bir şekilde toksin atmasını sağlar ve gün boyu kişiyi tatlı krizlerinden korur.

Hızlı Sipariş Formu
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir