İngilizce ve Türkçe olarak obezite ile mücadele konusu altında bir kaç akademik yazısı vardır. İstanbul'da yaşamaktadır.

Paramil Çayı İle Bağırsak Temizliği

Categories Bitkisel, GenelPosted on

Sürekli tükettiğimiz gıdalar sayesinde vücut sağlıklı sağlıksız tüketilen gıdalardan vücut parazitleri üretebilmektedir. Bu da insan sağlığını olumsuz yönde etkilediğinden dolayı bir çok hastalığa kapı aralayabilir nitelikte bir sağlık sorunudur. Uzun süre temizlenmemiş bağırsaklar nedeni ile bağırsaklarda başlayan bazı hastalıkların tüm vücuda yayılması da muhtemeldir. Bir çok kişinin vücudunda kabızlık, ishal ve mesane rahatsızlıkları vücutta oluşmakta olan parazitler nedeni ile olmaktadır. Bağırsak parazitlerini temizlemek için bitkisel etkilerinden yararlanabileceğiniz paramil çayı kısa süreli kullanımlarda bile etkisini göstererek tüm vücudu parazitlerden koruma altına alarak parazitleri temizleyen bir çaydır.

Gün içinde sadece bir çay kaşığı kadar tüketmenin yettiği bu çayın içeriği doğal bitkilerden oluşmaktadır. Doğal olması nedeni ile parazit çayı uzun süre kullanıma uygundur. Parazit çayı içeriğinde deniz iğdesi, maydanoz, andız otu kökü, yabanmersini yaprağı, anason meyvesi ve kekik bulunmaktadır. Bu bitkilerin tek başlarına bile bağırsakları temizleme etkisi bulunurken hepsinin bir arada bir çay içinde bulunması tüm vücut toksinlerinden vücudu arındırmasını ve bağırsak parazitlerinden kişinin tüm bağırsaklarının temizlenmesini sağlamaktadır. uzun süreli kullanımlarda vücuttan toksin atmaya yönelik etkileri olduğundan kişinin kilo vermesini de kolaylaştırmaktadır. Hızlı kilo vermek isteyen kişilerin bağırsaklarını gün aşırı bu bitki karışımı olan çay ile temizlemesi fazla kilolarından hızlı bir şekilde kurtulmalarını sağlamaktadır. hiçbir yan etkisi bulunmadığından uzun süre kullanılabilir.

Hızlı Sipariş Formu
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir