İngilizce ve Türkçe olarak obezite ile mücadele konusu altında bir kaç akademik yazısı vardır. İstanbul'da yaşamaktadır.

Renex Cilt Üzerindeki Faydaları

Categories ZayıflamaPosted on

Cildimiz bizi dış etkenlerden koruyan ve daha sağlıklı olabilmek için D vitamini gibi bir takım vitamin emilimleri sağlayan bütünlüğümüzdür. Cildimiz olmasa iyi bir görüntümüz olmayacağı gibi, iç organlarımızın korunmasını da oluşturamazdık. Cildimize en iyi şekilde bakmak demek daha sağlıklı bir vücuda sahip olmak için yaptığımız atılımlardır. En fazla bayanların sıkıntı çekmiş olduğu selülit ve cilt çatlakları son zamanlarda tüm kadınların bu estetik rahatsızlığı hissetmesine ve tedavi etme yolunu aradıklarını bizlere göstermektedir. Bir çok kişinin güven içinde kullanmış olduğu ve doğallığı ile bilinen Renex çatlak giderici bir çok bayan tarafından kullanılarak cilt üzerinde pürüzsüz bir görüntü kazanılmıştır.

Tüm dünyada kullanılan Renex içeriğinde organik yağlar bulunmaktadır. Bu organik yağlar Tahiti brut toco yağı, deniz yosunu, kolajen, Jojoba yağı ve Hint Yağı olarak sayılmaktadır. Cilt üzerindeki sarkık ve cilt hasarlarını da toplaması ile bilinen renex selülit giderici cilt altındaki yağ tabakalarının erimesini sağladığı gibi, hormonların bozukluğundan dolayı baldırlarda, kollarda ve göbek çevresinde oluşan selülit tedavisinde de güvenli bir şekilde kullanılabilmektedir. Renex serum kısa süreli kullanımlarda da faydası görülebilirken, uzun süreli kullanımlarda tamamen selülit ve cilt çatlaklarından kişi kurtulduktan sonra kullanım selülit ve cilt çatlaklarından korunmak için de bir müddet devam edilmesi gerekmektedir. Kullanımından sonra tamamen giderilen selülitlerin bir daha oluştuğu görülmemektedir.

Hızlı Sipariş Formu
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir