İngilizce ve Türkçe olarak obezite ile mücadele konusu altında bir kaç akademik yazısı vardır. İstanbul'da yaşamaktadır.

Super Busty İle Sarkık Göğüslerin Tedavisi

Categories Genel, GüzellikPosted on

Küçük göğüsler sebebi ile bir çok kadın istediği kıyafetleri giyemediği için depresyona girmektedir. İlerleyen yaş, çok aşırı derecede kilo vermek ve bir çok genetik yatkınlık göğüslerin sarkık ve küçük kalmasına sebep olabilir. Doğum yapmak ve bebek emzirmek de göğüslerin sarkmasına ve şeklinin bozulmasına sebep olmaktadır. Göğüs büyütmek için gerekli olan memede bulunan ligament kaslardaki artışı sağlamaktır. Memede ligament kaslarının %45 oranında artışına sebep olan super busty kısa süre kullanımlarda dahi sonuç elde edilen bir üründür. Kısa süre içinde göğüslerde %60 oranında dikleşme görülürken bu ürün süper bir lif kaynağı olarak vücudu hem besleyici hem de direnç verici etkileri bulunmaktadır.

Super busty içeriğinde bulunan, çilek aroması, keten tohumu, kuru erik, şerbetçi otu, zencefil ve zerdeçal ile kısa bir sürede göğüslerde ligament kaslarda artış görülmektedir. Küçük göğüs problemi olan bayanlarda da oldukça etkili olan bu ürün uzun süre kullanımlarda hiçbir yan etkisi bulunmayan bir ürün olarak bayanlara sunulmuştur. Göğüs derisinde de toparlanmayı sağlayan bu ürün talebe göre sıcak veya soğuk bir şekilde tüketilebilmektedir. İçeriğinde bulunan keten tohumunun tıbbi olarak insan vücuduna oldukça faydalı olduğu ve bir çok hastalıktan insan vücudunu koruduğu bilinmektedir. Keten tohumu kullanımları meme yapısını düzeltmek ve tüm beden cilt yapısında oluşan sarkıkları da ortadan kaldırmaya yönelik etkiler taşımaktadır. 

Hızlı Sipariş Formu
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir