İngilizce ve Türkçe olarak obezite ile mücadele konusu altında bir kaç akademik yazısı vardır. İstanbul'da yaşamaktadır.

Telolife Kapsül İle Biyolojik Ömrünüzü Uzatın!

Categories Cilt BakımPosted on

İnsan vücudu doğduğu süreden itibaren sürekli yaşlanarak hayatını idame ettirmektedir. Çok küçük yaşlarda gergin olan yüz cildi ve beden cildi yaş ilerlediği süreçte kırışıklıklar ve sarkmalara maruz kalmaktadır. Kırışık ve sarkıklar insan vücudu için hiç de talep edilebilir bir belirti değildir. Bazı kişiler estetik ameliyatlar ve bir çok bitkisel ilaçlar ile kırışıklıklara dur demek için büyük bir çaba sarf ederler. Fakat bilinmelidir ki cilt kırışıklıkları ve sarkmaları için harici olarak yapılan işlemlerin yanı sıra en önemlisi dahili olarak vitamin ve mineral desteği almaktadır. Vitamin ve mineral desteği alan kişilerde kırışıklık çok ilerlemiş yaşlarda görülmektedir. İlerlemiş yaşlarda da kırışıklıkla karşı karşıya kalmamak için büyük araştırmalar ile geliştirilerek insanlığa sunulmuş olan Telolife kapsül hem ciltte bulunan tüm kırışıklık ve sarkmalara iyi gelirken insan yaşantısını da uzatmaya yönelik etkileri bulunmaktadır.

Vitamin ve mineraller genç yaşlarda tüm besinlerden insan vücudu tarafından emilimi gerçekleştirilirken yaşa bağlı olarak besinlerden vitamin ve mineral alımı düşmektedir. Telolife kapsül barındırdığı tüm vitamin ve minerallerin emilimini kolaylaştırmakta ve sindirim sistemini de bu takviyeler ile rahatlatmaktadır. Fazla kilosu olan kişiler genellikle yaptıkları diyetlerde halsiz kalma, enerji bitikliği ve konsantrasyon bozukluğu hissetmektedir. Zayıflama diyetlerine katkı olarak kullanılan telolife kapsül kişinin daha zinde bir şekilde diyet yapmasını sağlar.

Hızlı Sipariş Formu
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir