İngilizce ve Türkçe olarak obezite ile mücadele konusu altında bir kaç akademik yazısı vardır. İstanbul'da yaşamaktadır.

Terapi Çayı İle Toksinlerden Kurtulma

Categories BitkiselPosted on

Baş ağrısı, yorgunluk, bitkinlik hali ve enerji kaybı vücut toksinlerinden dolayı oluşmaktadır. İleri derecede olan vücut toksinleri sebebi ile bir çok hastalığında bu rahatsızlıklar ile birlikte seyrettiği görülmektedir. Fazla kilonun oluşmasına da sebep olan vücut toksinlerinden kişi bir an önce kurtulmadığı sürede, diyabet, karaciğer hastalıkları, kalp hastalıkları, akciğer hastalıkları, safra kesesi hastalıkları ve mide hastalıklarına yakalanma riski daha da kolaylaşmaktadır. Vücuttan toksinleri atabilmek için yapılması gerekenler, uyku düzenini en iyi şekilde ayarlama, yeme içme düzenine ve miktarını iyi ayarlama ve psikolojik olarak kişinin ruhunu tüm kötülüklerden arındırması olarak sayılabilir.

Son zamanlarda mucize niteliğinde bizlere sunulan terapi çayı vücut toksinlerinden hızlı bir şeklide arınmayı ve kişinin vücudunun tüm hastalıklardan temizlenerek daha sağlıklı bir hale gelmesini sağlamaktadır. Bu etkilerin yanı sıra diyabet hastalığından, kolesterol yüksekliğinden, tansiyon yüksekliğinden, fazla kilo alımından, baş ağrılarından ve yorgunluktan koruma etkisi de bulunmaktadır. Çiçek açan çay bağışıklık sistemini kuvvetlendirdiği için uzun süre kullanımlarda kuvvetli bir bünyeye sahip olmak için en iyi bitki çaylarından birisidir. Bağışıklık sistemi kuvvetlenen kişiler kış hastalıklarına yakalanmaz ve diğer hastalıklara da bağışıklık sistemi kuvvetli olduğu için bünyelerinin bu hastalıklardan da çok zor etkilendiği görülmektedir. Vücut kan akışını daha hızlı hale getirerek insana enerji vermeyi sağlayan bu çayın günde iki kere tüketilmesi uygundur.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir