İngilizce ve Türkçe olarak obezite ile mücadele konusu altında bir kaç akademik yazısı vardır. İstanbul'da yaşamaktadır.

Zeka Geliştirici Nero Balls

Categories Bitkisel ÜrünlerPosted on
Zeka Geliştirici Nero Balls

Bildiğimiz gibi çocuklarda zihin gelişimi oldukça önemlidir. Bu konuya aileler de oldukça dikkat etmektedir. Fakat bazen destekleyici ürünler kullanarak bu süreci daha kolay bir şekilde geliştirebilirsiniz. Nero balls kapsül 12 yaş ve üzeri kişilerin kullanabileceği bir kapsül olup zihin gelişiminizi arttırmaktadır. Özellikle çocuklarda ki dikkat dağınıklığı problemini çok kısa sürede tamamen yok etmektedir. Kapsül içerisinde birden fazla vitamin ve mineral bulunmaktadır. İçeriği sayesinde Çocuklarda okuma, anlama, düşünme ve konuşma gibi beyin aktivitelerini arttırarak çocukların zihin gelişimini %90 oranında arttırmaktadır. Nero balls hamilelikte de kullanılabilir bir ürün olup bebeğin gelişimini hamilelik sırasında da arttırmaktadır.

Nero balls Kapsül bitkisel bir üründür belirttiğimiz gibi 12 yaş ve üzeri herkesin kullanabileceği bir üründür. 1 Kutusu içerisinden 30 kapsül çıkar. Günde 1 defa kullanılması tavsiye edilir. Bu sayede 1 kutusu 1 aylık kullanım sağlar. Ürünün düzenli olarak 3 aylık kullanılması ürünün etkilerinin tamamen kalıcı olmasını sağlamaktadır. 3 aydan fazla kullanıldığında ise etkileri gitgide artmaktadır. Ayrıca ürünü içerisinde bulunan balık yağları sayesinde unutkanlık yaşayan insanlarda unutkanlık probleminin tamamen yok olmasını sağlamaktadır. Nero balls içeriği sayesinde nöron sayısını arttırır bu sayede zihnin gelişmesini sağlar. Yetişkinlerde hızlı ve pratik düşünme daha güçlü odaklanmasına yardımcı olmaktadır. Ürünün kesinlikle düzenli ve aksatılmadan her gün kullanılması gerekmektedir. Etkisini kullandıktan 30 dakika sonra göstermektedir.

Hızlı Sipariş Formu
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir